Zamřížované zrcadlo přehled

Zamřížované zrcadlo https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57469/zamrizovane-zrcadlo-57469.jpg 4 24 24

Kritika maloměšťáckého řádu, reportáže "Zamřížované zrcadlo", těží ze zkušeností samotného Olbrachta, kdy byl vězněn v ostravské věznici. Vykresluje zde sled svých vězeńských zážitků, které prokládá vzpomínkami, politickými i filozofickými úvahami, jakož i epicky rozvinutými příběhy lidí, které ve vězení poznal.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zamřížované zrcadlo. Přihlašte se a napište ho.

Nicole_picole
01.03.2021 1 z 5

Tak tohle vážně ne. Stěžuje si na poměry ve vězení...no ale on tam přeci nebyl za odměnu. Vyprávění o jeho pobytu ve vězení naprosto nezajímavé. Lepší byly příběhy jeho spoluvězňů, ale celkový dojem z naprosto nezajímavé knihy, nevyrovnaly.

Magrata15
18.10.2019 3 z 5

První půlka byla neskutečně nudná. Už jsem chtěla knihu odložit, ale pak naštěstí začalo vyprávění o osudech autorových spoluvězňů a to bylo celkem zajímavé, ale také bohužel pokaždé dost tragické. Takže mé hodnocení - tak půl na půl.

Ester71
13.10.2019 4 z 5

Tak jsem knihu konečně přelouskala... Nebylo to úplně jednoduché čtení, přeci jen už jsme zvyklí na jiný jazyk. Chvílemi mě knížka bavila, chvílemi jsem se u ní dost trápila, celkově 4*.

Láska na konci světa, Svatý démon a dalších 25 eknih zdarma

29.01.2024