Zámena přehled

Zámena
https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265307/mid_zamena-265307.jpg 4 104 104

Casey a Rachel, najlepšie priateľky ešte od školských lavíc, žijú veľmi odlišné životy. Casey, moderátorka šoubiznisovej relácie, si užíva slobodu, slávu aj peniaze. Dennodenne prichádza do styku s celebritami a večer sa vracia do luxusného bytu na najvyššom poschodí elegantného vežiaka. Rachel tesne pred promóciou opúšťa školu a odvtedy jej život vypĺňa starostlivosť o rodinu – najmladšie dieťa je ešte v plienkach, dve staršie dcéry zápasia s problémami tínedžerského veku a manžel už iba zovňajškom pripomína muža, do ktorého sa kedysi zaľúbila. Na maturitnej stretávke po dvadsiatich rokoch sa dávne kamarátky pohádajú, a aby si nepokazili celý večer, priťuknú si na zmierenie. V tej chvíli netušia, ako im osudný prípitok radikálne zmení život. Na druhý deň sa zobudia v tele tej druhej. Rachel sa musí vyrovnať s nástrahami práce v médiách a Casey si až v okamihu, keď sa ocitá mimo žiary reflektorov, konečne prizná pravý dôvod, prečo žije sama.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Your Perfect Life

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zámena. Přihlašte se a napište ho.

Pet13
21.04.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila. Výborná oddychovka, ke konci trochu děj vázl, ale celkově dobře napsaný příběh.

dom.ini
14.03.2022 4 z 5

Příjemná oddechovka. Příběh samotný je opravdu dnes už hodně profláknutý a ničím nový, ale já jsem si u něj hezky odpočinula. Pokud chcete nějakou krátkou, pohodovou, odpočinkovou knížku, tak můžu doporučit.

1casper
06.12.2020 5 z 5

Knihu jsem si půjčila od dcery.
Pěkná oddychovka.
Dvě letité kamarádky si vymění životy, bezdětná se rázem stane mámou tři dětí, máma od tři dětí se stane bezdětnou úspěšnouireporterkou.
Vlastně vidi svoje životy, ale z opačné strany.
Najednou se vnímají jinak, obě začnou chápat spoustu věcí ze sveho života jinak.

Pred lety bych ji možná vnímala jinak....ted ji vidím jako pěknou psychologickou knížku k zamyšlení.

Ráda se k ni časem vrátím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zámena v seznamech

v dalších seznamech1x