Základy Feng-šuej přehled

nehodnoceno
Základy Feng-šuej
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/535016/bmid_zaklady-feng-suej-660175cec470a.jpg 0 0 0

Feng šuej je starobylé čínske umenie usporiadania objektov v najbližšom okolí, pomocou ktorého si skvalitníte nielen príbytok, ale aj život. V knihe Základy feng šuej nájdete jednoduché tipy, ako si zlepšíte vzťahy a dosiahnete profesionálny úspech. Poradí vám pri výbere farby na emocionálnu i materiálnu pohodu, aj kedy sa treba určitým odtieňom vyhýbať. Dozviete sa niečo o pakua, akejsi mape feng šuej, ktorá vám poskytne rady na zútulnenie domova. Kniha vám zároveň poslúži ako praktický úvod do feng šuej – nájdete v nej všetko od využitia piatich prvkov na zlepšenie rozličných aspektov života až po určenie smeru orientácie pri konkrétnych činnostiach.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Dům a byt
Vydáno: , Ikar (SK)

Simply Feng Shui , 2010

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Základy Feng-šuej. Přihlašte se a napište ho.

marycocopaty
02.04.2016 5 z 5

Velmi dobře napsaná kniha, obsáhlá, s mnoha novými informacemi (pro mě). Velmi dobře se čte, dobře se v ní orientuje a odpovídá na všechny otázky. Doporučuji :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Základy Feng-šuej v seznamech