Zahrada nových začátků přehled

Zahrada nových začátků https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468425/bmid_zahrada-novych-zacatku-Lhx-468425.jpeg 4 145 145

Po dešti vždycky vysvitne slunce. Nevěříte? Lilian přišla o manžela a zůstala sama se dvěma malými dcerami. Už tři roky se s tím snaží smířit a útěchu nachází mimo jiné ve své práci ilustrátorky, kvůli které navštěvuje zahradnický kurz. Tam se nejen učí pěstovat zeleninu, ale také poznává svéráznou skupinku studentů a sympatického instruktora Edwarda, který v ní probudí touhu po blízkosti, ale i pocity viny. Zvládne Lilian překonat manželův odchod a začít znovu?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

The Garden of Small Beginnings , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zahrada nových začátků. Přihlašte se a napište ho.

Ludmila91
předevčírem 5 z 5

Mě se příběh moc líbil

Kristy.Seb
19.04.2024 4 z 5

Zkoušet něco nového někdy bolí, že? Ale někdy je bolest způsob, kterým ti tělo říká, že je lepší se něčemu vyhnout.

Skvělý nápad se zahradnickým kurzem, tam bych se přihlásila hned.

Marcik7
23.12.2023 4 z 5

Kniha, která vás trochu poučí o zahradničení, je i o tom, jak se vyrovnat se ztrátou blízké osoby i o vztazích mezi sourozenci, rodiči a dětmi, muži a ženami různých věkových kategorií, prostě o životě .

Knižní novinky (7.5. - 20.5.)

07.05.2018

Kniha Zahrada nových začátků v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech4x