Záhadné príznaky přehled

Záhadné príznaky
https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73075/zahadne-priznaky-73075.jpg 4 69 69

Tentoraz sú ohrozené ženy. Postihuje ich záhadná choroba, ktorá sa spočiatku neprejavuje nijakými zvláštnymi príznakmi, ale pomaly, nepozorovane znižuje ich schopnosť krvnej zrážanlivosti. A v tele nečujne tiká časovaná bomba, ktorá v netušenom okamihu vybuchne - nezvládnuteľné krvácanie prichádza, až keď už je na všetko neskoro, a zabíja...... celý text

Literatura světová Horory
Vydáno: , Aktuell

Side Effects , 1988

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Záhadné príznaky. Přihlašte se a napište ho.

Kontryhelka
09.01.2022 5 z 5

Tento autor patřil jeden čas s Cookem k mým velice oblíbeným spisovatelům a každý jeho román jsem doslova zhltla. Nyní si jeho romány sem tam přečtu znovu a stále zjištuji, že mají pro mně stejné kouzlo, jako před léty. Za mně pecka.

Pejuška
10.03.2021 5 z 5

Kniha mi byla doporučena, s tím, že se mi bude líbit a nemusím se bát. První stránky mě moc nezaujaly, a už jsem to chtěla vzdát, ale to bych nesměla být já. Když už jsem začala, tak to přečtu. A dobře jsem udělala :) Knížka byla napínavá, bála jsem se tak akorát, fandila jsem Kate, jak v úrovni pracovní, tak i soukromé.
Trošku mi aféra s léky a vedlejšími účinky připomněla současnou dobu.
Na druhou stranu musím říci, že vymyšlený lék byl geniální. V dnešní době by byl hodně nápomocen, jen bylo sprosté, jak si z lidí dělali pokusné králíky.

Jelitovna
06.07.2019 5 z 5

Prima dovolenkové čtení, dost napínavé, pro mě asi až tolik, abych od Palmera vzhledem k jeho zaměření nic dalšího raději nečetla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Záhadné príznaky v seznamech

v Právě čtených1x