Z Aeskulapovy první kapsy přehled

Z Aeskulapovy první kapsy
https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71667/z-aeskulapovy-prvni-kapsy-71667.jpg 5 5 5

Obory chirurgické. Knížka je prvním dílem pětidílného souboru medicínských historek Z Aeskulapovy první (druhé, třetí, čtvrté a páté) kapsy, který představuje jakousi antologii těch nejzdařilejších humorných příběhů, jež autor - lékař-neurolog MUDr. Svatopluk Káš - sbírá již přes třicet let. První kniha tohoto souboru je věnována oborům chirurgickým (chirurgii obecné, neurochirurgii, urologii, ortopedii, anesteziologii, gynekologii a porodnictví, lékařství očnímu, ušnímu, nosnímu a krčnímu). Autorovým záměrem je především čtenáře pobavit, ukázat medicínu z její odvrácené stránky, ze zákulisí, představit slavné i méně slavné lékařské osobnosti nejen jako velmi dobré nebo věhlasné odborníky, ale i jako obyčejné smrtelníky se všemi lidskými vlastnostmi - samozřejmě z toho laskavého a humorného nadhledu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Z Aeskulapovy první kapsy. Přihlašte se a napište ho.

Aliii
13.09.2012 4 z 5

Knížka pro zasmání, u které se pobavíte. Humor je laskavý a ilustrace pana Neprakty moc milé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Z Aeskulapovy první kapsy v seznamech