Kráter přehled

Kráter https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136667/krater-136667.jpg 4 198 198

Wyman Ford série

Bývalý agent CIA Wyman Ford je vyslán na tajnou misi do Kambodže, kde má najít zdroj tajemných drahokamů, které podle všeho nepocházejí z naší planety. Pobřeží státu Maine rozzáří meteor a dvě kamarádky si půjčí rybářský člun a vypraví se hledat kráter po jeho dopadu v naději, že nalezený meteorit výhodně prodají na eBayi. Vědec v prestižním výzkumném ústavu objeví ve vesmíru nevysvětlitelný zdroj gama záření. Vzápětí je nalezen bez hlavy a disk s cennými daty mizí. Snímky z orbitální sondy NASA odhalí podivný stroj ukrytý v hlubokém kráteru na Deimosu, jednom z měsíců planety Mars. Vypadá to, že se zničehonic probudil k životu. Zbývá šedesát hodin a čas opravdu nečeká. -- zdroj: www.legie.info -- ... celý text

Romány Thrillery Sci-fi
Vydáno: , BB art

Impact , 2009

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kráter. Přihlašte se a napište ho.

bekule
07.09.2023 4 z 5

3,5
Sice nedosahuje kvalit skvělého Údolí tyrannosaura, ale jako nenáročná dobrodružná četba proč ne. Pro mě velké plus že je příběh dělen do krátkých kapitol sledujících střídavě jednotlivé aktéry dobrodružství. Jen za tu "supermanku" Abby bych strhla dvě hvězdičky ta je tak nereálná až z toho bolí oči.

hnusák
04.05.2022 4 z 5

Mno, musím říci, že kniha je fakticky hodně čtivá, děj odsýpá pěkným kvapíkem, akcí je tu přehršel, no prostě kniha na pár odpoledních zastavení se sklenkou vínka. Až na pár supermanovských akcí v podání studentky se mne to celé docela líbilo a přispělo to k mému pěknému rozpoležení.

Arev122
21.03.2022 5 z 5

Napínavý skoro sci-fi román . Zajímavé téma s mimozemskou civilizací a detektivní zápletkou, děj byl čtivý , vtáhl do děje.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kráter v seznamech

v Právě čtených3x