Will přehled

Will https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508534/bmid_will-zVk-508534.jpg 4 30 30

Jeden z celosvětově nejuznávanějších představitelů zábavního průmyslu naší doby se s námi rozhodl podělit o svůj životní příběh v inspirativní knize, v níž se vydává zpátky v čase a sleduje svou křivku životních lekcí až k místu, kde se setkávají vnější úspěch, vnitřní štěstí a lidské propojení. Will Smith se (celkem pochopitelně) domníval, že má v životě vyhráno: nejen že byl jeho úspěch naprosto nevídaný, ale navíc se celá jeho rodina pohybovala na špičce světa zábavy. Oni to však vnímali jinak: cítili se spíše jako hvězdné cvičené opičky v jeho cirkuse. Nonstop práce, ke které se tak úplně nezavázali. Ukázalo se, že z životních lekcí Willa Smithe to není zdaleka všechno. Tato životopisná kniha je výpovědí o cestě za sebepoznáním a obsáhlým důkazem toho, co můžete svou vůlí získat a co kvůli ní naopak můžete ztratit. Kniha byla napsána za přispění Marka Mansona, autora bestselleru Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**dele. Will je příběh o tom, jak jeden člověk ovládl své vlastní emoce, napsaný způsobem, jenž může pomoct komukoli jinému dokázat totéž.... celý text

Literatura světová Biografie a memoáry
Vydáno: , Via

Will , 2021

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Will. Přihlašte se a napište ho.

Nikkiproch
15.04.2024 3 z 5

Kniha mě poměrně mile překvapila, jedná se o zajímavý vhled do duše a života slavné osobnosti. První polovina byla svižná, začátky kariéry zábavné a zajímavé. Druhá polovina se už přehoupla do filozofování a bilancování. Vysvětlení oscarové facky chybělo (kniha byla napsána rok předtím), tak možná vyjde i druhý díl. ;-)

iveta3689
18.02.2024 4 z 5

Na knize je vidět, že ji psal profesionální spisovatel. Bylo to příjemné a dobře se to četlo. Styl je takový, jak si Willa Smithe představuji. Některé situace jsou popsané hodně podrobně, něco méně, ale z knihy mám pocit, že obsáhla vše, co by měla.

lailaj
31.01.2024 4 z 5

Před čtením jsem nic o knize nečetla a nakonec mě docela mile překvapila. Četla se mi dobře. Will Smith se ohlíží za svým životem a musím říct, že začátek docela dostal, ale zbytek byl už slabší

Vychází Rod nebes a dechu, Pavouk a další knižní novinky (42. týden)

16.10.2022

Kniha Will v seznamech