Kráska a zvíře přehled

Kráska a zvíře https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264178/bmid_kouzelne-pohadky-kraska-a-zvire-264178.JPG 5 86 86

Mladý princ se proměňuje ve zvíře, zatímco na hradě ožívají předměty: hodiny, konvice, šálek. Je jenom jeden způsob jak překonat čáry: opravdová láska! Romantický příběh, který dojímá malé i dospělé

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kráska a zvíře. Přihlašte se a napište ho.

knihomolka27
23.06.2020 5 z 5

Lidé co tvrdí, že pohádky jsou jenom hloupé příběhy pro děti bez pointy.......jsou lidé co zdaleka nic nepochopili....já se domnívám, že právě v pohádkách je všechno v té nejčistší podobě....láska, přátelství....v každé pohádce najdete nějaké ponaučení i hluboký příběh.

Kráska a zvíře je naprosto krásný příběh ze začátku s krásným princem s ošklivým srdcem, v průběhu s ošklivým princem a krásným srdcem.....a na konci s krásným princem s ještě krásnějším srdcem...........Krása je vám k ničemu když jí nemáte i uvnitř

Aknel26
20.01.2020 3 z 5

Asi budu zdejšími komentujícími prohlášena za kacířku, ale mně se víc líbí Hrubínova verze se dvěma sestrami a jejich nápadníky, s pomalým sbližováním Krásky a Zvířete a jeho pozvolnou proměnou v člověka; v Disneyho příběhu mi to přijde tak nějak moc zbrklé, moc akční. Ale orázky jsou samozřejmě nádherné.

Tebby
14.01.2019 5 z 5

Moje nejzamilovanější kniha dětství.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kráska a zvíře v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x