Vzpurná přehled

Vzpurná https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444431/bmid_vzpurna-eyF-444431.jpg 4 64 64

ODVÁŽNÁ MLADÁ ŽENA, NELÍTOSTNÁ DOBA TURECKÝCH VÁLEK A OSUDOVÁ LÁSKA Komtesa Johana z Allersheimu může jen v přestrojení za muže uniknout nedobrovolnému manželství. Místo aby si užívala bezpečí u příbuzných své zemřelé matky v Polsku, dostane se nečekaně do nebezpečných situací, které ji donutí i nadále hrát svou roli. Když pak všichni muži dostanou rozkaz připojit se ke královskému vojsku, je příliš pozdě, aby odhalila svou identitu. Oddíly Osmanské říše táhnou na Vídeň a Johana si musí za velmi nepříznivých okolností vybojovat své štěstí a místo v životě.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Die Widerspenstige , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzpurná. Přihlašte se a napište ho.

Paulika419
26.09.2023 3 z 5

Pokus o sjednocení Evropy díky válečnému konfliktu z Východu,ale z fušováním Sienkiewicze.

banejo
12.04.2023 5 z 5

Spisovatelka jako vždy nezklamala

Kerberos
29.09.2022 4 z 5

Velmi obsáhlý historický román, zajímavý příběh dvojčat prchajících před zradou v rodině do Polska. Dívka se vydává za chlapce a statečně s bratrem bojují ve vojsku. Doufají, že se domůžou spravedlnosti a získají zpět dědictví po rodičích.

Knižní novinky (7. týden)

08.02.2020

Kniha Vzpurná v seznamech