Vzdej se!: a žij podle Boží vůle přehled

Vzdej se!: a žij podle Boží vůle https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431305/bmid_vzdej-se-a-zij-podle-bozi-vule-rXr-431305.jpg 5 1 1

Americký katolický kněz Larry Richards, autor úspěšné knihy Buď mužem!, zaujme svým svérázným stylem psaní o duchovních tématech. V něm dominuje strhující síla jeho zanícení, chlapská ráznost, kategoričnost, a přitom velká upřímnost a autenticita. Hlavním tématem knihy je rozhodnutí být svatým, tedy naplnit poslání, ke kterému je povolán každý člověk. Pro Richardse nejde o něco vzdáleného, nedostupného, exkluzivního – spíš si ne každý uvědomuje, že v životě nejde o nic menšího. Larry Richards je americký katolický kněz, autor řady spirituálních knih, vyhledávaný kazatel a duchovní doprovázející. V Portále vyšla jeho knihy Buď mužem! (2017).... celý text

Náboženství Filozofie
Vydáno: , Portál

Surrender! The Life Changing Power of Doing God's Will , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzdej se!: a žij podle Boží vůle. Přihlašte se a napište ho.

Karcoolka2210
06.10.2020 5 z 5

Toto je kniha, ktorá nie je len knihou, ktorú si prečítate, je to každodenný sprievodca, ktorého je asi potrebné čítať častejsie a dookola.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vzdej se!: a žij podle Boží vůle v seznamech

v dalších seznamech1x