Vyvolený přehled

Vyvolený
https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493504/bmid_vyvoleny-fT1-493504.jpg 4 60 60

Alex Verus série

Alex Verus je věštec, který vidí možné budoucnosti – jeho schopnosti ho už dostaly z mnoha svízelných situací. Jenže tentokrát to možná tak snadné nebude. Alex kdysi býval učedníkem temného mága a v jeho službách udělal spoustu věcí, na které není pyšný. Uprostřed zvěstí o návratu svého dávného mistra musí Alex čelit následkům svých přečinů v podobě mladého adepta, jemuž jde jen o pomstu. Alex sice změnil svůj život k lepšímu, obává se však toho, co si jeho přátelé – včetně učednice Luny – pomyslí o této temné minulosti. Jenže pokud mají riskovat život, potřebují vědět, za koho vlastně bojují…... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: ekniha , Fantom Print

Chosen , 2013

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vyvolený. Přihlašte se a napište ho.

Damonka12
01.01.2024 4 z 5

4,5 tento díl byl zatím nejlepší z celé série. Alexe miluju a ráda se o něm dozvídám více. Miluju i ostatní postavy v knize a celkově i to, jak je vymyšlen celý svět magie. Kniha je zároveň i moc čtivá.

Duchoslp
22.05.2023 4 z 5

Tenhle díl ukazuje Alexe v trošku jiném světle, protože tentokrát musí zachránit sám sebe a srovnat se se svou minulostí. Není to jednoduché ani pro jeho přátelé a až čas ukáže, kdo za ním stojí v dobrém i ve zlém

jennefer
04.11.2022 4 z 5

Stává se z toho má oblíbená série:-)

Chladné stopy, Útěk z pekla, a další knižní novinky (14. týden)

03.04.2022

Kniha Vyvolený v seznamech