Vyprahlá země přehled

Vyprahlá země https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361717/bmid_vyprahla-zeme-Ai9-361717.jpg 4 29 29

Mladičká Vicky dorazí v době zlaté horečky ke břehům Austrálie, a přestože touží po návratu do rodné Anglie, k novému kontinentu ji připoutá zájem pohledného Jonathana. Chudobný muž ve snaze získat srdce bohaté mladé dámy odjíždí na zlatá pole, aby zbohatl a směl se o ni ucházet. Vickyina rodina lásce nepřeje a splétá intriky tak dokonale, že je pro oba milence těžké jim neuvěřit.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

Goldzeit , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vyprahlá země. Přihlašte se a napište ho.

čef
17.09.2021 4 z 5

Jedná se o typický milostný román, kde zamilovaní procházejí různými nebezpečími a padají do náruče jiným partnerům. Děj pokračuje briskně v klíčových scénách i po několika letech. Není to tedy historická ani místopisná kniha, odehrávat se toto mohlo kdekoliv a kdykoliv, jako se něco podobného určitě stalo v mnoha myslích jiných spisovatelů častěji však spisovatelek. Celkově tedy jedna z mnoha.

babiočka
21.03.2021 4 z 5

Jako oddychovka po knize "Dívky beze jména" se tato pohádka pro ženy ;-) četla velmi dobře.

Sofonisba
15.01.2021 2 z 5

Mirja Hein alias Laura Walden. Děj se opět odehrává v Austrálii, tentokrát v období zlaté horečky. Autorka knihu "zabydlela" spoustou postav a jejich životních příběhů, které nedotáhla do konce. Respektive, na málo stránkách toho zbývalo k řešení moc. A tak se skokově všichni šťastně sešli na svatbě. Už jsem od této autorky četla lepší knihu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vyprahlá země v seznamech

Mirja Hein (p)