Výkřiky v noci přehled

Výkřiky v noci https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72750/bmid_vykriky-v-noci-gPV-72750.jpg 4 17 17

Londýnský architekt Jim Freeling a jeho žena Emma se ocitají na prahu vzájemného odcizení. Oba dva docházejí k názoru, že nutně potřebují alespoň na pár dnů uniknout ze stresujícího koloběhu práce a všedních událostí a věnovat se jeden druhému. Ideální příležitostí k tomu by měla být rodinná dovolená v osamělé chatě uprostřed venkovské krajiny na jihu Francie. Idyla však končí hned první noc po příjezdu, kdy během divoké bouře zmizí beze stopy jejich dvě děti. Už samotné zmizení představuje pro oba manžele dostatečný šok. Když se však začínají setkávat s průtahy a lhostejností policejního vyšetřování, stejně jako s podivnou uzavřeností a nepřátelstvím vesničanů, začíná se do celé záhady vkrádat další, mnohem zlověstnější podtón. Jim a Emma začínají s hrůzou zjišťovat, že za hrází lhostejnosti a mlčení se skrývá úděsný příběh násilí a nenávisti starý několik desítek let.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Oldag

Cries in the Night , 1992

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výkřiky v noci. Přihlašte se a napište ho.

georginaa
14.10.2020 3 z 5

Trochu táhlejší vyšetřování unesených dětí. Tím pádem trochu zdlouhavé čtení. Chybělo tomu trochu akčnosti. Ke konci přišlo rozhřešení a vždy mě štve, že za motivem je minulost a jsou do toho zatáhnuty děti.

moudivlacek
03.09.2015 3 z 5

Tak na knížku jsem se těšila, ale dle mého nic moc, docela jsem byla zklamaná.

Kerdix
29.01.2013 3 z 5

Knížku jsem přečetla poměrně rychle,ale ke konci už mi děj nepřipadal tak zajímavý a napínavý jako začátek.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Výkřiky v noci v seznamech

Autorovy knížky

1994  72%Výkřiky v noci