Výklad z ruky - Praktická cvičení přehled

Výklad z ruky - Praktická cvičení https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132076/vyklad-z-ruky-prakticka-cviceni-132076.jpg 5 2 2

Ruce vyprávějí životní příběhy. Můžete v nich číst jako v otevřené knize. Výklad z ruky slouží odedávna v mnoha kulturách jako osvědčený způsob k odhalení tajemství našeho minulého i budoucího osudu. V liniích, rýhách a znameních na rukou i ve tvaru dlaní a prstů se skrývají jednou provždy dané schopnosti, dovednosti či utajený talent. Tato knížka vás provede krajinou ruky, ukáže vám, jak správně číst a interpretovat hlavní a vedlejší linie rukou, a tak se dozvědět mnohé o sobě i druhých. Začátečníci si díky názorným cvičením mohou snadno ověřit nabyté vědomosti v praxi. Poznejte - čtyři kvadranty ruky - hlavní linie - linie energií, ochrany a strachu - vedlejší linie a další nápadné znaky - vnější stranu ruky a nehty: signály odvahy a strachu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výklad z ruky - Praktická cvičení. Přihlašte se a napište ho.

hu_87
18.06.2021 5 z 5

Za mě jedna z nejlepších knih, které jsem na toto téma četla. Je tu hodně ilustrací pro lepší představu, jak si výklad ujasnit, krom těch hlavních čar se autorka věnuje i těm vedlejším věcem + věcem jako jsou různé trojúhelníky, ostrovy apod.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Výklad z ruky - Praktická cvičení v seznamech

chiromantie