Výklad křesťansko-katolického náboženství, pořádkem katechismu, stvrzen slovy písma svatého, výroky svatých Otcův a jiných učitelů přehled

nehodnoceno
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431788/bmid_vyklad-krestansko-katolickeho-naboz-vJC-431788.jpg 0 0 0

Obecný výklad o modlitbě, způsobech modlitby se zvláštním důrazem na modlitbu Páně, rozbor mariánských modliteb jako je Zdrávas Maria, pobožnost sv. růžence, májové pobožnosti, litanie loretánské aj. Zvláštní oddíl je věnován jednotlivým svátostem. Autor text bohatě prokládá příklady a citacemi.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výklad křesťansko-katolického náboženství, pořádkem katechismu, stvrzen slovy písma svatého, výroky svatých Otcův a jiných učitelů. Přihlašte se a napište ho.

SidoniaL.
24.01.2020

Krásná a dle mého soudu nedoceněná kniha. Zvláště si jí cením pro úctyhodné množství citátů jak z Písma sv., tak i z církevních otců a učitelů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Výklad křesťansko-katolického náboženství, pořádkem katechismu, stvrzen slovy písma svatého, výroky svatých Otcův a jiných učitelů v seznamech

Autorovy knížky

Josef Boleslav Podstránský
česká, 1815 - 1893
1880  0%Výklad křesťansko-katolického náboženství, pořádkem katechismu, stvrzen slovy písma svatého, výroky svatých Otcův a jiných učitelů