Výhra / Čierny barón / Miesto ženy / Pištoľník a rehoľníčka přehled

Výhra / Čierny barón / Miesto ženy / Pištoľník a rehoľníčka
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/461476/bmid_vyhra-cierny-baron-miesto-zeny-pist-Gdh-461476.jpg 4 33 33

Výhra: LuAnn je slobodná matka, chudobná ako kostolná myš - až kým jej podvodná výhra v lotérii neprinesie nepredstaviteľné bohatstvo. Potom však zistí, že už nedokáže žiť v klame. Diabolský osnovateľ podvodu má však iné, oveľa hrozivejšie zámery... Čierny barón: Osud chcel, aby dve letecké esá, dvojčatá Max von Halder z Berlína a Harry Kelso z Bostonu bojovali na nepriateľských stranách. Hlboké bratské puto, ktoré ich spájalo, napokon priamo či nepriamo ovplyvnilo priebeh druhej svetovej vojny... Miesto ženy: Claire sa tak veľmi usilovala byť dobrou manželkou a milujúcou matkou - a popritom ešte viesť vlastnú firmu! A teraz sa musí pozerať ako sa jej doterajší život mení na trosky... Pištoľník a rehoľníčka: Nat je osamelý pištoľník utekajúci pred prenasledovateľmi. Cestou narazí na sestru Agnešu s hlúčikom sirôt, ktorý sú v indiánskom obklúčení...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Výhra / Čierny barón / Miesto ženy / Pištoľník a rehoľníčka. Přihlašte se a napište ho.

klmonkaa
26.01.2023 5 z 5

Skvelý výber kníh, každá jedna na mňa pôsobila tak, že som nemohla prestať čítať.

Luigi1
13.01.2023 4 z 5

Velice poutavě napsané

Péťa1950
26.07.2018 4 z 5

Velice mě zaujala kniha "Černý baron". Čtivý válečný příběh z pohledu dvou vynikajících letců, bratrů--dvojčat. Bojují na opačných stranách. Oba se dostanou do ohrožení života ze strany Němců. Rodinná soudržnost ,láska synů k matce, hrdinství, nečekané rozuzlení. Další tři knihy mě moc neoslovily.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Výhra / Čierny barón / Miesto ženy / Pištoľník a rehoľníčka v seznamech

v Právě čtených1x