Všichni jsme hleděli vzhůru přehled

Všichni jsme hleděli vzhůru https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287368/bmid_vsichni-jsme-hledeli-vzhuru-ChZ-287368.jpg 4 215 215

Než se objevil ten asteroid, nechali jsme se škatulkovat: sportovec, vyvrhel, flákač, snaživec. Pak jsme se podívali vzhůru a všechno se změnilo. Říkají, že tu bude za dva měsíce. Takže máme dva měsíce na to, abychom vylezli ze svých škatulek. Dva měsíce na to stát se někým lepším než doteď, něčím, co vydrží i po samotném konci. Dva měsíce na skutečný život.... celý text

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , CooBoo

We All Looked Up , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všichni jsme hleděli vzhůru. Přihlašte se a napište ho.

KatnissLavender
01.03.2024 2 z 5

Asi jsem od této knihy čekala úplně něco jiného. Nevím, jestli je to tím, že už dávno nejsem cílová skupina (u jiných knih mi to ale tolik nevadí), nebo prostě tím, že se z toho příběhu dalo vykřesat mnohem víc... Ten námět je skvělý, zpracování ale pokulhává. Postavy se mi neustále pletly, nedokázala jsem si zapamatovat kdo je kdo, možná proto, že byly na můj vkus nevýrazné a vyprávění z mnoha perspektiv mi nesedí. Na to, jaká katastrofa se v knize odehrává je to celé prostě moc plytké, nevyvolalo to ve mně žádné emoce. Myslím, že na toto téma byly napsány lepší příběhy. A zklamání na konci, kdy jsem se vlastně nedozvěděla to jediné, co mě na celé knize zajímalo bylo velké. Četla jsem i horší knihy, ale moc jich nebylo a tak ji bohužel doporučit opravdu nemůžu...

simca9342
17.02.2023 5 z 5

Skvělý příběh o velkém přátelství čtyř lidí , kteří jsou povahové každý úplně jiný, ale nakonec zjistí, že až tak odlišní nejsou... do jedné katastrofy. Příběh ale není dokončeny a je tam určitě otevřená otázka a proto o hvězdu míň. Chtěla bych vědět jak to skončí nebo co bude dál.

Danago
18.09.2022 2 z 5

Nejsem cílová skupina a to se bohužel při čtení této knihy hodně projevilo. Určite můžu hodně doporučit mladým čtenářům. Námět je opravdu skvělý , ale zpracování nebylo pro mě uchopitelné. Talže mě knížka o středoškolácích nedokázala nějak chytit. Dočetla jsem do konce, ale jak někdo pode mnou píše, kdybych skončila v polovině asi bych o nic moc nepřišla. Určitě myšlenka je skvělá , ale je to opravdu pro mladé čtenáře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Dnešek byl jen dalším podělaným dnem v životě, kterej občas připomíná továrnu na výrobu podělanejch dnů.

Kniha Všichni jsme hleděli vzhůru v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech4x

konec světa středoškoláci meteority sci-fi

Tommy Wallach
americká, 1982