Všetky manželove milenky přehled

Všetky manželove milenky https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91324/vsetky-manzelove-milenky-91324.jpg 3 39 39

Mladá, ambiciózna žena Lucy, vydatá za Artieho, ktorý je od nej o osemnásť rokov starší, žije spokojne v manželstve, kým náhodou nezistí, že manžel jej je neverný. Dokonca prišla na to, že počas ich manželstva mal až tri milenky a predtým bohvie koľko... Situáciu komplikuje manželova náhla choroba - postupne mu zlyháva srdce a nevyhnutne sa blíži koniec. No Lucy manželovi nevie odpustiť. Aby sa mu pomstila, rozhodne sa, že k manželovej smrteľnej posteli pozve všetky jeho milenky, aby sa s ním prišli rozlúčiť a povedali mu do očí, čo si o ňom myslia. Do domu postupne prichádzajú Artieho bývalé priateľky: mladá Elspa, bývalá narkomanka a staršia Eleanor, ktorá sa kedysi mala zaňho vydať. Všetci spoločnými silami organizujú pre Artieho polhodinové stretnutia s bývalými milenkami - srdiečkami. Lucy stále túži po pomste no vzťahy, city a pocity žien zhromaždených pri smrteľnom lôžku sa vyvíjajú iným smerom. Keď v závere Artie zomiera, nikto vlastne nie je smutný, lebo každý našiel, čo hľadal.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

My Husbands Sweethearts , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Všetky manželove milenky. Přihlašte se a napište ho.

pegasek
20.01.2024 5 z 5

Na mě celý příběh působil hodně silne emočně. Každá postava v této knize byla velice zajímava. Vlastně mám dost smíšené pocity, na jednu stranu byl Arti neskutečný proutnik a nadruhou stranu se,, díky,, tomu stalo spoustu pozitivních důležitých veci

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Hlavní hrdinka, Lucy, stojí před těžkým rozhodnutím - opustí manžela, který ji podvádí, ale záhy těžce onemocní. Svědomí jí nedovolí se o něj i přes to všechno příkoří, které jí způsobil, se o něj nepostarat. Ale proč to dělat sama, když má po ruce adresář se všemi manželovými zlatíčky? Užívaly jste si s mým mužem, tak teď se o něj starejte taky!!!

Dreisii
12.03.2019 3 z 5

Když jsem si tuhle knížku zakoupila v antikvariátu v lázních , protože jsem už neměla co číst, tak podle recenzí jsem trošku litovala svého výběru, ale zbytečně, knížka je čtiva,neurazi a podle mě příjemná oddychovka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Všetky manželove milenky v seznamech

v Právě čtených1x

Julianna Baggott