Voolik na cestách přehled

Voolik na cestách
https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/462523/bmid_voolik-na-cestach-Pzq-462523.jpg 4 4 4

Voolik na cestách je kniha určená pro malé čtenáře, jejich rodiče a pro všechny, kdo mají rádi veselé příběhy. Je psaná s radostí a učí pozitivně myslet. Vypráví o Voolikovi, malém telátku, které ztratí stádo a ocitá se samo na cestách. Při putování poznává zvířecí kamarády a ti mu vyprávějí dobrodružné příběhy. Díky nim nachází Voolik cestu ke ztracenému stádu a také sám k sobě. Kniha přináší dávku kreativity a je ideální ke čtení před spaním nebo na zpříjemnění dlouhých chvil.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Voolik na cestách. Přihlašte se a napište ho.

V.Lenka
11.05.2022 4 z 5

Je to milá kniha pro děti s nekomplikovaným příběhem. Příběh je dynamický prvkem putování (á la Odysea či Slepicka a kohoutek) a seznamování se s neustále novými zvířátky a podněty. Příběhy v sobě skrývají poučení, ale zároveň nejsou moralizující. Kniha obsahuje velké množství ilustrací (na každé straně 1), které vhodně doplňují příběh. Nadchla nás mapka znázorňující Voolikovo putování. Po každém čtení jsme se museli dívat, kde teď Voolik je a kam jde. Děti si zapamatovaly jména všech zvířátek i jejich podobu, to bylo nad moje síly. Hodnotíme kladně a doporučujeme i pro začínající čtenáře.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Voolik na cestách v seznamech

Autorovy knížky

Tomáš Rychetský