Ďábel a slečna Jonesová / Legenda o drakovi přehled

Ďábel a slečna Jonesová / Legenda o drakovi https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396729/bmid_dabel-a-slecna-jonesova-legenda-o-d-pgS-396729.jpg 4 4 4

Vládcové Drakonie série

< 3. díl

Ďábel a slečna Jonesová Byli jako dvě lodě, míjející se v noci. Pobyli spolu vlastně jen pár hodin a znali se pod jmény, která si dali - Ďábel a slečna Jonesová. Ale jména nebyla důležitá… Jenže teď Martě nezbývá než Carlose najít a říct mu tu nejdůležitější zprávu ze všech. Říct mu ji… a znovu od něj odejít! Legenda o drakovi Po boku Andrease, korunního prince, musí při korunovaci stát manželka. Taková jsou pravidla… A královský protokol mu už vhodnou kandidátku vybral! Jenže chladný a jako stroj se chovající Andreas všechny šokuje, když řekne, že už manželku má. Ženu, která od něj před deseti roky utekla! Ariana Andrease opustit musela. Ale ví, že ji čeká cesta zpět. A že to bude těžké…!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Devil and Miss Jones/His Drakon Runaway Bride , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ďábel a slečna Jonesová / Legenda o drakovi. Přihlašte se a napište ho.

Evitsa
21.06.2020 4 z 5

Mě se uzavření této série líbil.
Rozhodně to neměl jednoduché a zázraky na počkání taky nemůžeme čekat u každé knihy, co?!
Každopádně jsem u této knihy v ruce párkrát pokoušela obrátit list pouhým přejetím prstu z pravé strany do levé.
Zasmála jsem se sama nad sebou :-)

NicNedaNicNema
29.01.2020

Tehla kniha z těch 3 tří o Drakonii se mi do ruky dostala první a musím řict, že Andrese jsem nesnášela od začátku a to i bez toho abych věděla o předchozím chování v jiných dílech.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ďábel a slečna Jonesová / Legenda o drakovi v seznamech

harlekýnky