Víťazstvo nad démonom (Rozprávajú posadnutí, rozprávajú exorcisti) přehled

nehodnoceno
Víťazstvo nad démonom (Rozprávajú posadnutí, rozprávajú exorcisti)
https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254896/bmid_vitazstvo-nad-demonom-rozpravaju-po-254896.jpg 0 0 0

Posadnutie je jedným z najzáhadnejších javov v činnosti diabla. Cirkev postupuje veľmi opatrne, kým sa rozhodne pre exorcizmus. Navyše túto moc má len malé množstvo kňazov. O zážitkoch z exorcizmov nie je ľahké hovoriť ani obetiam, ani exorcistom. José María Zavala v tejto knihe prelomil obe bariéry a ponúka čitateľovi svedectvo tých, ktorí zažili zničujúcu inváziu diabla, a tých, ktorí ich od neho oslobodili. Pozoruhodný boj nás vovádza priamo do priepasti zla a vystríha nás, aby sme nebrali na ľahkú váhu všetko, čo má do činenia s Luciferom a pascami, ktoré nám nastražil: satanizmus, čarodejníctvo, špiritizmus, veštenie, čierna mágia… Tvárou v tvár s týmto svetom tmy nám kniha pripomína, že aj keď diablova sila je obrovská, predsa existuje nádej na víťazstvo…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Víťazstvo nad démonom (Rozprávajú posadnutí, rozprávajú exorcisti). Přihlašte se a napište ho.

Zatím zde není žádný komentář.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Víťazstvo nad démonom (Rozprávajú posadnutí, rozprávajú exorcisti) v seznamech

Autorovy knížky

José María Zavala
španělská, 1962
2015  0%Víťazstvo nad démonom (Rozprávajú posadnutí, rozprávajú exorcisti)