Vinařova žena přehled

Vinařova žena https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472873/bmid_vinarova-zena-htx-472873.jpeg 4 92 92

Láska i zrada s chutí šampaňského Vinařství Maison Chauveau bylo pro Ines idylickým domovem, než do kraje Champagne dorazila německá armáda. Zdejší sklepení ovšem ukrývají bohatství v podobě proslulého sektu, jehož výrobu nemůže ohrozit ani válka. Nacisté totiž šampaňské milují stejně jako vítězství. Na vinicích se odehrává příběh lásky a zrady odhalený Američankou, která se o osmdesát let později vydává společně se svou babičkou do Francie po stopách rodinného tajemství.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Motto

The Winemaker's Wife , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vinařova žena. Přihlašte se a napište ho.

Ivetaa
20.05.2024 5 z 5

Opět časové prolínání dvou dějů. Sice hodnotím nejvyšším počtem, ale žádná z postav mi "nepřirostla" k srdci. Co mě zaujalo a bavilo - popis situace kolem vinařů, kdy pro oblast Champagne byl jmenován do funkce např. "německý vinařský inspektor" - zkráceně "weinführer". Tito samozvaní inspektoři znepříjemňovali život, kde se dalo a ždímali oblast ve prospěch Říše.

Svoja
28.04.2024 5 z 5

Kniha měla takový vlažný rozjezd, chvíli jsem dokonce myslela, že jí odložím. Ale pak se to rozjelo a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Byla to moje první kniha od této autorky a již čtu od ní další.

SumýšIrena
15.03.2024 3 z 5

Štítek knihy je román pro ženy, takže to musí být trochu víc naivnější. Ale i tak musím říct, že dějová linie že současnosti je vážně hrůza. V té z minulosti mi chybělo mnohem víc o odboji. Zatím je to nejhorší kniha, kterou jsem od autorky četla.

Letní příběh, Zásnubní prsten a další knižní novinky (12. týden)

19.03.2023

Knižní novinky (9. týden)

28.02.2021

Kniha Vinařova žena v seznamech