Video Noire přehled

Video Noire https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/7672/video-noire-7672.jpg 4 13 13

Černobílá detektivka křížená se satanistickým hororem.Soukromý detektiv je ukousán k smrti partou dětí poté, co pořídil kompromitující fotografie atraktivní moderátorky dětského televizního pořadu. Benedict, kolega mrtvého detektiva rozběhne pátrání a je zatažen do mocenského souboje Dobra a Zla.

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , Netopejr

Video Nocturno , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Video Noire. Přihlašte se a napište ho.

Disease
02.01.2019 3 z 5

Kdysi mi to přišlo velmi dobré, teď už jsem zmlsanější.
Nicméně Rissovo filmové vidění je zřejmé už tady, jen škoda, že to není barevné.

Atlantis
03.06.2018 3 z 5

Video Noire má velmi zvláštní kresbu v tom smyslu, že políčka často vidíte v různých odrazech, průrvách, skrz všelijaké mezery apod.
Jinak je ale příběh takový nijaký a po několika dnech zapomenete, že jste komiks vůbec četli.

Kapis
16.02.2013 4 z 5

Po přečtení Sta kulek jsem zahlédl Video noire v antiku za kilo a neváhal jsem ani sekundu.
Chvíli mi trvalo se do toho dostat, ale pak mě to celkem vcuclo, děj má pár logických chyb, ale jinak příjemně sviští a je rozhodně originální. Nevím v které zemi se to má odehrávat, ale prostředí no-englas země je docela osvěžující. 10 bodů navrch za Rissův Noir, to je prostě lahůdka, v barvě by to bylo ještě o level dva výše. 5 bodů navrch za to, že všichni "smrtelní hrdinové" pochcípají a že vyšší mocnosti s nima do mrtě vyjebou. A pak hledej zastání v takovém světě;-) Poměr cena výkon a výše zmíněné mi dávají v součtu poctivých osmdesát bodíků. Jsem spokojen.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Video Noire v seznamech

Autoři knihy