Venkovská svatba přehled

Venkovská svatba https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470415/mid_venkovska-svatba-bEI-470415.jpeg 4 72 72

Dvě svatby, dvě zlomená srdce… a druhá šance! Flora Drummondová se vrací do Burraleje a chystá se zahrát s kvartetem na svatbě svého přítele z dětství Mitche. Jenže stále nemůže zapomenout, že kdysi byla do tohoto pohledného ženicha bláznivě zamilovaná. Vše je tak, jak má na správné venkovské svatbě být: kostelík vyzdobený květinami, netrpěliví svatebčané, nervózní ženich postávající před oltářem… jen nevěsta chybí a vypadá to, že si svatbu na poslední chvíli rozmyslela. V tom samém kostelíku se před mnoha desítkami let konala podobná svatba s podobným příběhem zrady a zlomeného srdce. Hattie, zklamaná dívka, která poté z městečka zmizela, se po letech vrací zpátky. Minulost i přítomnost se setkávají v tomto jediném okamžiku v kostelíku v Burraleji a budoucnost dává novou šanci všem, kteří se tu sejdou… dávným i novým přátelům, aby si navzájem pomohli zotavit se z křivd. Zelené kopce severního Queenslandu a rušné ulice Šanghaje v předvečer druhé světové války – místa, kde se odehrává romantická sága vyprávějící o dvou ztracených a znovunalezených láskách. Sága, v níž hrdinové hledají odpovědi na otázky: Dokážeme se přenést přes bolestnou ztrátu? Není už příliš pozdě na nový začátek?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

The Country Wedding , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Venkovská svatba. Přihlašte se a napište ho.

Arsi
15.07.2023 4 z 5

Nenáročné, pohodové čtení. Příjemná oddychovka.

Pavlaj
29.12.2022 4 z 5

Příběh tří generací žen, umně propletený. Sestry Rose a Lily z anglické koloniální společnosti čelí těžkým volbám v předválečné Šanghaji. Hattie se vrací do australského zapadákova, odkud v mládí utekla, a houslistka Flora se sem přijíždí schovat před násilnickým přítelem. Nefalšovaná romantika, ke konci na hraně červené knihovny. Nad prostinkým příběhem u mě převážily popisy předválečné Šanghaje a tropické přírody Queenslandu, které knížce dodávají kouzlo. Takže fajn - 80%.

sodmic
16.04.2022 3 z 5

odpočinkový příběh, nenáročné čtení, volně navazující na Farmářovu ženu

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Venkovská svatba v seznamech

v Právě čtených2x