Velké omyly vojenských zpravodajských služeb přehled

Velké omyly vojenských zpravodajských služeb https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135996/bmid_velke-omyly-vojenskych-zpravodajsky-jyt-135996.jpg 4 3 3

Význam vojenských zpravodajských služeb není třeba zdůrazňovat, neboť jejich poznatky sehrály významnou roli v řadě vojenských střetnutí jak v historii, tak v nedávné minulosti. Tato kniha přináší pohled dlouholetého aktivního příslušníka vojenských výzvědných služeb do zákulisí největších omylů vojenských výzvědných a zpravodajských služeb (D-Day, Barbarossa, Pearl Harbor, Singapur, Dieppe, ofenziva "Tet", Falklandy, Záliv ad.) včetně jejich znepokojujícího zneužívání mnohými současnými vládami, jak tomu bylo například během války v Iráku.... celý text

Literatura naučná Historie
Vydáno: , Deus

Military Intelligence Blunders and Cover-Ups , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velké omyly vojenských zpravodajských služeb. Přihlašte se a napište ho.

shabazza
22.10.2020 4 z 5

Skvělá kniha napsaná velmi čtivou a poutavou formou. Na to, kolik je v knížce informací, tak je vše podáno a vysvětleno přehledně, člověk se nemusí obávat, že by se v něčem ztratil. Díky tomuto titulu jsem si docela rozšířil vědomostní základnu a rozhodně ji doporučuji všem, kdo se o toto téma zajímají.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velké omyly vojenských zpravodajských služeb v seznamech

výzvědné služby zpravodajské služby omyly

Autorovy knížky

2009  87%Velké omyly vojenských zpravodajských služeb