Velká kniha vtipu – Pavel Kantorek přehled

Velká kniha vtipu – Pavel Kantorek https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/441376/bmid_velka-kniha-vtipu-pavel-kantorek-mFT-441376.jpeg 5 28 28

Velká kniha vtipu přináší průřez tvorbou Pavla Kantorka, jehož kresby jsou plné hravé ironie. Vybraných 500 vtipů určitě potěší všechny milovníky dobrého humoru. „Být humoristou není žádná legrace. Nedávno jsem se střetl s nahodilým chodcem, kterého jsem omylem přetáhl přes hlavu při otevírání deštníku. ,Díky‘, řekl mi s kolegiálním úsměvem. ,Já to předám dál‘, slíbil a zmizel v zachmuřeném davu. Zřejmě věděl, že brát věci s humorem je vždy ta nejlepší reakce na cokoliv. Jenže, to se lidem daří čím dál tím méně.“ Ať je vám tato kniha inspirací, jak na to, neboť když se lidé mohou něčemu upřímně zasmát, tak jsou nad věcí.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velká kniha vtipu – Pavel Kantorek. Přihlašte se a napište ho.

heavy66
27.01.2022 5 z 5

Mám moc rád vtipy Paula Kantorka! Kočičky a jiná zvířátka, osobnosti české historie, manželské dialogy....... Můj oblíbený jsou "Líhně blbců". Ten je skutečně nadčasový!

maryska09
24.06.2020 5 z 5

"Jestli vás, maminko, opravdu zajímá, proč ta kočka mňouká, tak ona chce, abyste už šla domů. "
"Jestli to teda není skutečnej diamant, tak mě okradli o dvacet korun."
"Takže vy nekouříte... hm... no, to je škoda, protože kdybyste kouřil, tak by pomohlo přestat. "

vitavita
27.12.2018

Výborná kniha.
Ovšem škoda, že tam chybí vtipy z let 1965-1967.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velká kniha vtipu – Pavel Kantorek v seznamech