Velká kniha o matce a dítěti přehled

Velká kniha o matce a dítěti
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458764/bmid_velka-kniha-o-matce-a-diteti-z2J-458764.jpg 4 65 65

Každé těhotenství je jiné. Přestože se to již přihodilo nespočetněkrát, nesčetným dvojicím, pro vás to bude vždy jedinečné. Tato příručka vás povede těhotenstvím krok za krokem. Každé dítě je rovněž individualita, jedinečná osobnost od okamžiku zrození. Prostřednictvím této knihy vás seznámíme se všemi základními principy péče o dítě a poskytneme vám základní řešení všech problémů a množství rad, které posílí vaši sebedůvěru....... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velká kniha o matce a dítěti. Přihlašte se a napište ho.

Péťa Z.
25.04.2023 4 z 5

Celkem užitečná publikace, která je přehledná a jako inspirace maminkám jistě poslouží.

Coucouha
31.05.2021 4 z 5

Myslím si, že jestli si chce žena pořídit jen jednu knihu v těhotenství v rámci přípravy na příchod miminka, tak je tohle přesně ona. Shrnuje ty nejdůležitější informace, má plno názorných obrázků, obsahuje i první pomoc pro miminka/děti atd. Jednoduše to nejdůležitější na jednom místě. Mám ji ve své knihovně, abych po ní mohla kdykoli sáhnout :) Určitě se bude hodit :)

Linda007
14.10.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Bohatě by Vám stačila tahle jedna jediná. Je tu, jak info o těhotenství, tak o porodu, péče o dítě, první pomoc atd. Jsou zde i různé ulevové techniky, cvičení, možnosti tišení bolesti.

Knižní novinky (8. - 14. 10.)

07.10.2012

Kniha Velká kniha o matce a dítěti v seznamech