Veľká kniha o malých tvoroch přehled

Veľká kniha o malých tvoroch https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381416/bmid_velka-kniha-o-malych-tvoroch-iuK-381416.jpg 4 20 20

V knihe Veľká kniha o malých tvoroch sa deti zoznámia s lietajúcimi i plávajúcimi potvorkami, čo sa hmýria svetom hmyzu. Dočítajú sa, čo jedia, ako sa rozmnožujú i to, ako sa vyvíjajú od hmyzieho bábätka až po dospelý hmyz. Na stránkach plných nádherných obrázkov sa dozvedia, ktorý chrobák nie je chrobák, čo robí cez deň nočná mora, ako včely vyrábajú med, prečo svrčky cvrlikajú a ešte oveľa viac zaujímavostí zo života chrobákov, mušiek a iných potvoriek. Popritom sa zahrajú na schovávačku s muchou, ktorú musia nájsť na každej dvojstrane.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

Big Book of Bugs

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Veľká kniha o malých tvoroch. Přihlašte se a napište ho.

Briv
05.05.2024 4 z 5

* Hmyz, nebo jak je zde výstižně napsáno - havěť, není zrovna něco, co mám ráda. Každopádně našeho syna to zajímá hodně, tak jsme si knížku půjčili z knihovny a celou ji několikrát prošli. Kromě obrovského rozměru se nám líbila, bylo tam docela dost zajímavých informací, které pak může rodič rozvést ještě dále. Na koupi domů si ale myslím, že je vhodnější nějaká s reálným vyobrazením hmyzu, ať i já na první pohled poznám o co jde:)

rreegg1
01.12.2022 5 z 5

Skvela, meli jsme pujceno z knihovny a pujcime znovu. Kniha poucna a dceru (6) zaujala a libila se.

LunaL.
28.02.2022 4 z 5

Knihu bych kvůli její velikosti synovi nekupovala, byla bych z ní doma nešťastná. Z knihovny jsme ji ale půjčili, syna (5let) dost zajímají mravenci, šneci, včelky a jiné potvůrky :) Překvapilo mě, jak moc ho zaujala. Četli jsme ji pravidelně večer místo pohádky a syn byl nadšený. Bylo hezké zpestření, že se na každé stránce mělo něco hledat. A spousta obrázků a krátké texty, pro malé děti ideální :) První encyklopedie, kterou jsme přečetli od začátku do konce! Za nás oba super :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Veľká kniha o malých tvoroch v seznamech

v dalších seznamech5x