Velká kniha keltské astrologie přehled

Velká kniha keltské astrologie https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44049/velka-kniha-keltske-astrologie-44049.jpg 4 3 3

Jistě znáte své znamení zvěrokruhu, ale víte také, ve kterém měsíčním znamení jste se narodili? Keltská měsíční astrologie je propracovaný systém věštění, který odhaluje o našem nitru a vyhlídkách do budoucnosti daleko víc než tradiční astrologie. Přehledná publikace podrobně probírá všech třináct měsíčních znamení a určuje posvátné stromy, zvířata a archetypy, které k nim patří. ... celý text

Duchovní literatura Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno: , Alpress

Celtic monn sings , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Velká kniha keltské astrologie. Přihlašte se a napište ho.

hu_87
01.12.2020 4 z 5

Knížka je celkem zajímavá, samozřejmě není určená zarytým skeptikům a lidem jdoucím proti všemu, co věda neuznává. Jsou zde vyobrazeny prototypy stromů pro jednotlivá znamení a následně jejich výklad dle určitých rozmezí datumů (stejně jako klasické horoskopy jak je známe), akorát tady má každé znamení svůj zvláštní název (třeba taková bílá klisna nebo jednorožec doufám mluví za vše) a tak nějak se to i z většiny shoduje i s klasickou astrologií.

Bytost na cestě
19.01.2012 3 z 5

Určitě zajímavé počtení :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Velká kniha keltské astrologie v seznamech

v dalších seznamech1x

Autorovy knížky