Ve stínu faraona přehled

Ve stínu faraona https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476637/bmid_ve-stinu-faraona-kqs-476637.jpeg 4 15 15

Když uznávaný profesor psychologie skončí po nehodě v kómatu, zkouší mu jeho syn navrátit vědomí pomoci hypnotické regrese. Zdánlivě mrtvý muž vypráví v hypnóze o jednom ze svých minulých životů, který v reinkarnaci znovu prožívá. Společně s ním procházíme starým Egyptem prokvetlým intrikami a dozvídáme se, proč jej faraon Hakor ustanovil svým rádcem a důvěrníkem…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve stínu faraona. Přihlašte se a napište ho.

GYROTOURBILLON
29.01.2023 5 z 5

Další kniha mého oblíbeného autora KC.
Jelikož se zajímám o minulé životy, popř. hypnózu...kniha splnila mé očekávání. Ano , budu souhlasit se všemi 4 - 5* .

mariva
09.04.2020 4 z 5

Hodně zvláštní kniha. Prolínání dvou časových rovin mám v knihách ráda a příběhy ze starého Egypta jsem dříve přímo hltala. Teď jsem se k nim po dlouhé době vrátila a opět jim propadla. Současný příběh mi chvílemi připadal téměř jako vědecké pojednání, snad až moc odborně pojatý. Historický příběh byl napínavý, v některých místech trochu moc zdlouhavě popisovaný, ale celkově se mi kniha líbila a protože byla pro mě první od tohoto autora, určitě není poslední.

ufounek17
13.03.2020 5 z 5

Velmi zvláštní kniha a zajímavá. Určitě se k autorovi vrátím. Za mě ano.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ve stínu faraona v seznamech

v dalších seznamech1x

minulé životy starověký Egypt