Včelaření pro kluky a holky přehled

Včelaření pro kluky a holky
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242356/bmid_vcelareni-pro-kluky-a-holky-242356.jpg 2 1 1

Zkus to s námi: Staň se včelařem! Včelaření je radost - je snadné i pro děti Včelaření je jednodušší než si myslíš, a ještě napínavější, než bys věřil/a. Nahlédni do úlu a najdeš tam celý malý svět. Ve včelstvu žije jedna matka, tisíce pilných dělnic a poněkud leniví trubci, které můžete nechat lézt po své ruce. Doprovázej své včelstvo po celý rok a pozorně se dívej, jak včely staví voskové dílo, jak sbírají nektar a pyl a možná se dokonce i vyrojí. Jako odměnu sklidíš vlastní med a získáš voňavý včelí vosk.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Včelaření pro kluky a holky. Přihlašte se a napište ho.

Kikulka97
15.08.2022 2 z 5

Včelaření moc nerozím každopádně tento průvodce mi moc nepomohl. Je tam spousta informací týkající se včelaření v Neměcku a chybí mi tam základní schéma úlu a vysvětlení terminologie, která se v knížce používá a nevčelař ji nezná. (Daleko lepší jsou pro zvědavce knížky Jeden rok v životě včely nebo Srdce včela má pět komor, chcete-li proniknout do světa včel a včelařství)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Včelaření pro kluky a holky v seznamech

2015  40%Včelaření pro kluky a holky
2008  0%Ekologický chov včel