Včelař Josífek přehled

Včelař Josífek https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425104/bmid_vcelar-josifek-oxd-425104.jpg 5 33 33

V pustém údolí, kde nic nebylo ani nerostlo, žil osamělý Josífek. Bývalo mu často mu smutno. Až jednoho rána za chaloupkou na něj čekalo překvapení. Zatoulaný včelí roj si hledal nový domov. Josífek měl z nových sousedek velkou radost a zjistil, jak krásné je se o někoho starat. A když toužíme, aby se něco změnilo k lepšímu, že nejdůležitější je začít u sebe. Krásně ilustrovaná kniha obsahuje také praktické informace, které by měl znát každý včelař.... celý text

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Labyrint

Včelár Jožko , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Včelař Josífek. Přihlašte se a napište ho.

Máca216
19.05.2024 5 z 5

Krásný příběh i ilustrace, moc povedené.

eliska2106
23.01.2024 5 z 5

Autorka čerpá z rodinné tradice a díky tomu nám v laskavém příběhu ukazuje nejen důležitost včel, ale hlavně toho že když se nám něco/někde nelíbí, i když by bylo snadnější odejít, můžeme to vlastní pílí změnit a doplit to, co nám chybělo. Dcera knížku zbožňuje a já taky. Ilustrace jsou krásné a srozumitelné pro děti, i s přesahem pro rodiče. Já mám nejradši tu, kde si Josífek čte a na kamnech si vaří kávu v moka konvičce.

potesenicist
27.11.2023 4 z 5

Krásný a poučný příběh. Na některých stránkách málo textu, ale to jediné se dá vytknout.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Včelař Josífek v seznamech

v dalších seznamech5x