Válečníci - 3D encyklopedie přehled

Válečníci - 3D encyklopedie https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/223854/bmid_valecnici-3d-encyklopedie-223854.gif 5 3 3

Vydejte se s námi na válečné tažení! Projděte celý starověký a středověký svět a poznejte, jak vypadal život válečníků nejslavnějších armád historie. Jak vojáci žili, kde bydleli, jakou měli výstroj a výzbroj? Jaká byla jejich válečná taktika, jaké používali obléhací stroje, na jakých zvířatech jezdili do boje? Podívejte se do starověké Sparty, navštivte gladiátorské zápasy v římském Koloseu, s Alexandrem Velikým se vydejte dobývat svět. Dozvěďte se podrobnosti ze života japonských samurajů, Čingischánových nájezdníků či divokých Vikingů. S rytíři se vydejte na křížové výpravy do Svaté země, seznamte se s nejslavnějšími vojevůdci v dějinách vojenství. Zážitek z knihy umocní speciálně upravené obrázky a 3D brýle, které vás přenesou přímo na bitevní pole nebo do vojenského tábora.... celý text

Literatura naučná Encyklopedie
Vydáno: , Fragment (ČR)

3D Warriors/GrafArt

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Válečníci - 3D encyklopedie. Přihlašte se a napište ho.

jendah97
23.04.2020 4 z 5

Pěkná encyklopedie. Jediné, co bych vytkl, je, že jsou si některé skupiny válečníků až příliš podobné svým charakterem (zvláště stepní kočovníci - jsou tam v knížce ve dvou kapitolách + ještě v podstatě Maďaři a Mongolové) a čtenář tak o těchto skupinách čte de facto pořád ty samé informace dokola. Výběr tak mohl být možná občas víc různorodější. Ale jinak moc povedené.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Válečníci - 3D encyklopedie v seznamech

2015  100%Rytíři