V pasti přehled

V pasti
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/431360/v-pastifAwWxc-Dm6-.jpg 4 102 102

Jednatřicetileté Sonje se rozpadlo manželství – po dramatickém rozvodu se ocitla prakticky bez prostředků… a bez syna. V islandské krizi je Sonja bez práce a síly jí docházejí. Její rozvodový advokát jí nabídne pracovní cestu do ciziny a Sonja si pozdě uvědomí nebezpečí... Banka, kde pracoval její bývalý manžel, zkrachovala a jeho vyšetřují kvůli účasti na rozsáhlých finančních machinacích. Sonja celou dobu nic netušila – co všechno ještě před ní skrýval? Domyslí si to, když jí syn náhodně ukáže jednu fotografii... Pod hrozbou, že jí gang unese syna, je schopna vymýšlet nové a nové způsoby, jak uniknout pozornosti celníků, nakonec ji ale jeden z nich zastaví. Znamená to pro Sonju definitivní konec, anebo naopak naději na únik z pasti?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Leda

Gildran , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize V pasti. Přihlašte se a napište ho.

PavlenaT
06.05.2024 5 z 5

Hezký, napínavý thriller.

0323
13.01.2023 4 z 5

Super, byly očíslované krátké kapitoly, vždy z pohledu jedné osoby. Kniha se četla díky tomu snadno a kdykoliv. Knížka se mi líbila, konec žádný krvák, ale očekávala jsem trochu jiný...takhle...to vše dobře dopadlo

Majto
26.07.2022 3 z 5

Po formálnej stránke kniha písaná silno čítavo, no predsalen mi na nej čosi stále chýbalo. Možno tie (niekým spomínané) prírodné scenérie, ktorými je práve Island povestný.
Trochu to tiahlo aj k filmu Jackie Brownová, no aj k Źulczykovmu thrilleru Oslněni světlem.
Dobré čítanie, hoci záver vyznieva uponáhľano.
Po technickej stránke nechápem to zbytočne plytvanie miestom (niekoľko desiatok, ak nie aj tretina čistých stránok je pre mňa nepochopiteľná). Isto by sa to dalo urobiť aj viac eko-friendly.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha V pasti v seznamech

v Právě čtených1x