Uvězněna v rodné zemi přehled

Uvězněna v rodné zemi
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216509/mid_uveznena-v-rodne-zemi-216509.jpg 4 80 80

Katja Schneidtová je mladá emancipovaná žena, která miluje život a ráda se baví. Dokud nepozná Mahmuda. Zamilují se do sebe a nastěhují do společného bytu. Ale pak její turecký přítel zničehonic ukáže svou pravou tvář – tvář tyrana. Katja se náhle uprostřed moderní Evropy ocitá v neznámém,...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Uvězněna v rodné zemi. Přihlašte se a napište ho.

le21nka
21.09.2023 4 z 5

Kolik knih s podobnou tématikou již bylo napsáno a kolik žen stále věří, že ony takto dopadnout nemohou, protože jejich "cizinec" by se ničeho zlého nedopustil. Je mi líto všech těchto žen. Bohužel láska bývá slepá a někdy je opravdu velmi těžké z takového vztahu uniknout.

pavlina0821
25.08.2023

Další blbka. Pardon, ale nejde to jinak napsat. Řeči typu: " kdo nezažil, nemůže pochopit" si opravdu strčte za klobouk. V tomto případě je to o to horší, že Katja zůstala v Německu, nebyla v žádné daleké zemi, daleko od rodiny, kde by nikoho jiného neměla a navíc Mahmoud se projevoval jako násilník už od samého začátku. Koneckonců jí i sám řekl, jaké má představy o životě a jestli je ochotna to akceptovat. Byla, tak ať si nestěžuje. S každou další takovou přečtenou knížkou nechápu, jak můžou být ty ženy tak pitomý.

Nofar197
22.12.2022 4 z 5

Němka Katja se zamilovala do německého Turka - a bohužel si včas navzdory varování nesundala růžové brýle.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Uvězněna v rodné zemi v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x