Útěk ze Sicílie / Anglické sídlo přehled

Útěk ze Sicílie / Anglické sídlo https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/254096/bmid_utek-ze-sicilie-anglicke-sidlo-U7z-254096.jpg 4 3 3

Útěk ze Sicílie - Sarah Morgan Od sicilského miliardáře Rocca ženy neodcházejí. Jenže Francesca od něj utekla už v den svatby! Rocco však mladou uprchlici nakonec vypátrá a donutí ji, aby zůstala po jeho boku – kde má poslušná sicilská manželka své místo. A hlavně mu teď už nic nezabrání strávit se svou nevěstou svatební noc, o kterou ho připravila… Anglické sídlo - Helen Brooks Majitel luxusního anglického venkovského sídla Travis může být sebevíc okouzlující a přitažlivý, ale Beth odrazuje jeho přehnané sebevědomí. Co může navíc tak movitý a úspěšný muž vidět na tiché, zranitelné a obyčejné dívce? O krátkodobou milostnou aférku Beth nestojí… Že by snad Travisovi šlo o něco více?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Sicilian’s virgin bride / Billionaire’s marriage

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Útěk ze Sicílie / Anglické sídlo. Přihlašte se a napište ho.

Kory98
26.05.2024 3 z 5

První příběh Francescy a Rocca se mi líbil. Miluji Sicílii a vše co tak trochu voní mafií a Florencie je také moje zamilované místo. Takže příběh zasazení do těchto míst se mi četl moc pěkně.
Druhý příběh - Anglické sídlo, mě tentokrát vůbec neoslovil. Hlavní hrdinové pro mě byli jaksi nemastní neslaní, chyběl tak vtip, chytlavá zápletka, kterou preferuji i v Harlequinkách.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Útěk ze Sicílie / Anglické sídlo v seznamech

harlekýnky