USA: národní parky Západu přehled

USA: národní parky Západu
https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/150676/usa-narodni-parky-zapadu-150676.jpg 3 4 4

Průvodce po nejznámějších amerických národních parcích západní části USA. V úvodní části jsou velmi stručně představeny nejznámější parky Západu s informacemi o dopravních spojeních, ubytování, stravování i sportovním vyžití. Dále již následují konkrétnější a podrobnější informace o jednotlivých parcích (Kalifornie: Národní park Údolí smrti, Yosemitský národní park, Národní park Joshua Tree, Sekvojový národní park...,Oregon a Washington: Národní park Mount Reinier, Národní park severní kaskády...,Skalnaté hory: Yellowstonský národní park...,jihozápad USA: Národní park Velký Kaňon...). V závěru jsou typy na pěší a automobilové výlety. Průvodce je doplněn mapkou západní části USA, mapkami jednotlivých parků, restříkem míst a výletních cílů a slovníčkem anglických výrazů a frází.... celý text

Literatura naučná Cestopisy a místopisy
Vydáno: , Jan Vašut (Vašut)

USA - Nationalparks West

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize USA: národní parky Západu. Přihlašte se a napište ho.

pistikpistik
07.08.2023 3 z 5

Mapky parkov západu. Všeobecné informácie ako sa správať v parkoch, stravovanie, režim, ako to chodí. Ubytovanie. Ďalej jednotlivo rozobrané parky, kontakty, ubytovanie, miesta, ktoré navštíviť. Na záver cenné informácie. Prepočítané anglosaské miery, možnosť platby, bežné komunikačné frázy. Pekná knižka, ktorá sa v pohode prečíta a obsahuje zaujímavosti. Pekné sú aj niektoré fotky krás Západu.
Death Valley National Park, Yosemite National Park - Kalifornia.
Mount Rainier National Park, Olympic National Park - Oregon a Woshington.
Rocky Mountain National Park, Yellowstone National Park, Bryce Canyon National Park, Grand Canyon National Park, Zion National Park.
Naše tipy.
Turistické trasy peši i autom.
Mapy.
Dôležité informácie.

Dvoja
19.04.2016 1 z 5

Strohé a v mém případě nijak nápomocné.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha USA: národní parky Západu v seznamech

Axel Pinck