Únos do Řecka přehled

Únos do Řecka https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136476/bmid_unos-do-recka-e0Q-136476.jpg 4 10 10

Pro Rose to měl být nejkrásnější den jejího života. Právě řekla "ano" švédskému baronovi a svatební hosté čekali okolo parketu jeho zámku na jejich první manželský tanec Jenže během pár chvilek se vše změnilo! Rose seděla v temném autě vedle stejně temného Řeka, jenž se jí pokoušel namluvit, že její manžel je zločinec! Xerxesovi je vše jasné: Ta drobná plavovláska musí být se švédským baronem na všem domluvena. A pro baronova komplice není Xerxes schopen najít slitování! Až postupně začíná mocný Řek chápat, že Rose patří mezi ty lidi, kteří se pokoušejí nacházet ve všech kolem sebe jen to dobré. A že on teď bude muset bojovat o to, aby odčinil křivdu, jíž se na ní dopustil!... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Bride Thief

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Únos do Řecka. Přihlašte se a napište ho.

Lofda
29.09.2022 2 z 5

Výběr této knížky byl čistě kvůli názvu a obálce knihy, to abych se naladila před dovolenou.. No, Řecka tam bylo minimum, zato prim tam hrál fešný Řek, protiváhou mu byla milá a vážně dost neuvěřitelně naivní Rose. A já jsem si zase připomněla, proč už Harlekýnky dlouho nečtu. No, dočetla jsem, ale už se těším na něco reálnějšího, a to mám pohádky pro velký holky fakt ráda ;-)

Kudík
25.05.2022 4 z 5

(SPOILER) Opět překažení „svatby“, i když zde to bylo hodně na místě. Je celkem zábavné, jak si hlavní hrdinky nekompromisně trvají na svém a náhle bum/prásk a veškeré zásady jdou stranou, alespoň u Rose to tak bylo. No a Xerxes (zajímavé jméno, které v překladu znamená „vládce hrdinů“) je prototyp zatvrzelého hrdiny, který si utvoří svůj názor a přes to vlak nejede, dokud se neprokáže, že to bylo přece jen jinak. Zápletka ohledně kómatu a dění okolo už byla trošku moc.

LilluLong
03.05.2021 5 z 5

Po par harlequinkach som konečne tuto vedela precitat bez prerušenia na jeden šup :) pekny príbeh, doporucujem, odo mna ma 5*

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Únos do Řecka v seznamech

v dalších seznamech1x