Umění prokrastinace přehled

Umění prokrastinace https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/216067/mid_umeni-prokrastinace-216067.jpg 3 40 40

Uchopte zítřek. Možná se to vzpírá vaší intuici, ale funguje to: spoustu věcí můžete vyřídit tím, že je odložíte. John Perry tomu říká strukturovaná prokrastinace, a pokud patříte k těm, kdo neustále zápolí s termíny, upřednostňují rozptýlení před činností, místo placení účtů surfují na webu a důležitý dárek k narozeninám shání cestou na oslavu, pak tato kniha změní váš život. Pokud se ovšem dostanete k tomu, abyste si ji přečetli. „Neodkládejte četbu tohoto okouzlujícího návodu na efektivnější prokrastinaci. Dr. Perry je Fabius Cunctator v naší válce proti Hannibalovu vojsku nedodělávek. Pryč s vámi, slony otravných povinností.“ P. J. O’Rourke, autor knihy Holidays in Hell (Dovolená v pekle) „Zasvěcené, praktické a vtipné.“ Harry G. Frankfurt, autor knihy Sračka (On Bullshit)... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Umění prokrastinace. Přihlašte se a napište ho.

originál
29.07.2020

stručně - vtipná a pozitivní kniha

Alena_S
03.06.2020 3 z 5

Zbožňuju tu otázku, co autor dostal: "Kde jste na to našel čas?" A on se jenom usmál :D
Zbytek ale zní spíš jako Umění ignorace aneb Heč, kašlu na všechno a projde mi to.
Pokud od knihy čekáte víc, možná dokonce rady, neprokrastinujte nad prvními osmi kapitolami a skočte rovnou na poslední a doslov.

ecila13
14.09.2017 3 z 5

Zjistila jsem, že takhle funguji :-) Jednu věc odkládám, ale udělám mezi tím deset dalších.

Knižní novinky (19. - 31. 8.)

18.08.2013

Kniha Umění prokrastinace v seznamech