Ukradnutý život přehled

Ukradnutý život https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403987/bmid_ukradnuty-zivot-0tJ-403987.jpg 4 123 123

V lete roku 1991 som bola úplne obyčajné dievčatko. A robila som úplne obyčajné veci. Mala som kamarátky a mamu, ktorá ma ľúbila. Bola som ako vy. Až do dňa, keď mi ten obyčajný život ukradli. Osemnásť rokov ma väznili a zneužívali. Osemnásť rokov som nesmela vysloviť svoje meno. Stala som sa matkou, no prinútili ma hrať rolu sestry. Osemnásť rokov som prežívala čiernu moru. Až 26. augusta 2009 som svoje meno získala späť. Volám sa Jaycee Lee Dugardová. A nepokladám sa za obeť. Prežila som. Ukradnutý život je príbeh o mne, vyrozprávaný mojimi slovami presne tak, ako si ho pamätám.... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Ikar (SK)

A Stolen Life , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ukradnutý život. Přihlašte se a napište ho.

zaru0878
29.11.2022 3 z 5

Začátek se mi moc líbil, ale konec byl zdlouhavý a nudný. Četla jsem lepší knihy s podobnou tématikou.

Moniska2410
31.08.2022 5 z 5

Velmi drsný příběh. Až k neuvěření jak jde člověku vymýt mozek, což asi u dítěte není zase tak těžké. Pro mě trochu nepochopitelné, že se nepokusila nějak zachránit, když už byla dospělá a měla přístup na internet, nebo měla možnost vyjít mimo dům........asi hodně silný stockholmský syndrom. Obdivuji její statečnost, jak se se vším vyrovnala po záchraně.
Opravdu nikdy nepochopím jak je možné, že na světě jsou zrůdy co se vydávají za lidi.
Při čtení sem zažívala plno emocí, vztek, beznaděj, smutek i pláč,ale nakonec RADOST , že unikla a shledala se s maminkou, sestrou a tetou.

Tom.Majka
14.08.2022 1 z 5

Mně se to nelíbilo,čekala jsem asi něco jiného,podle recenzí tady jsem si ji pořídila a byla jsem zklamaná.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ukradnutý život v seznamech

v Právě čtených1x