UFO na Slovensku přehled

UFO na Slovensku https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169975/ufo-na-slovensku-169975.jpg 2 3 3

Občan Slovenské republiky Miroslav Karlík se už desítky let zajímá o problematiku a výskyt UFO. Od roku 1992 je členem skupiny slovenských nadšenců - UFO KLUBU, která se zajímá především o nevysvětlitelné nebeské úkazy. Do konce roku 2008 skupina prověřila a zdokumentovala 383 hlášení o výskytu UFO a taktéž prozkoumala 18 piktogramů v obilí, objevených na území Slovenské republiky. Slovenský UFO KLUB spolupracuje s ufology několika evropských států a vyměňuje si s nimi informace. Tato publikace obsahuje nejzajímavější zdokumentované události, a to včetně nákresů, originálních fotografií a výpovědí očitých svědků.... celý text

Záhady
Vydáno: , Dialog

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize UFO na Slovensku. Přihlašte se a napište ho.

Pirkus
02.10.2017 odpad!

Kniha by si možná mohla vysloužit lepší hodnocení, ale pokud autor tvrdí, že Plejády jsou souhvězdí, meteorit je objekt noční oblohy a především, že prý pozorovaný objekt: žluto-červená koule je identická s pozorováním ve stejný den, kdy byl však vidět elipsovitý tvar vyzařující zeleno-bílo-červenou barvu, nelze hodnotit jinak, než jako odpad.

FlashDC
05.03.2016 4 z 5

Pokud se o ufo člověk zajímá, zde je popsáno hodně setkání a pozorování UFO. Publikace je malinká ale dobrá.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha UFO na Slovensku v seznamech

Autorovy knížky