Šakal z Naru 1 přehled

Šakal z Naru 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143020/bmid_sakal-z-naru-1-iua-143020.jpg 4 25 25

Tyrani a králové série

Válečná fantasy o dávných zemích a legendárních národech, zavlečených mocnými králi do krvavých válek o velkolepé trůny. Mohutná císařská vojska vyrážejí na pochod a za řinčení mečů neohrožených rytířů se trůn Lucel-Loru otřásá v základech. Skvělá smrtící technologie císařství se střetává s mocnou magií legendárního vůdce Tharna a o vítězi strašlivé bitvy je záhy rozhodnuto. Jednotky prince Richia, kterého jeho nepřátelé nazývají Šakal, jsou v krvavých masakrech rozdrceny. Obávaný vlečník se vrací domů poražen. Císař však porážku odmítá přijmout. Richius dostává ještě poslední šanci postavit se proti úhlavním nepřátelům království a rozsévat smrt v jejich řadách. Vražedná mašinérie se znovu dává do po hybu a do hry mezi magií a vědou vstupuje nový strašlivý hráč – protože není nic nebezpečnějšího než zoufalý a ke všemu odhodlaný muž…... celý text

Literatura světová Romány Fantasy
Vydáno: , Classic

Jackal of Nar , 1999

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šakal z Naru 1. Přihlašte se a napište ho.

Hade
16.06.2020 1 z 5

Omlouvám se všem, kdo hodnotí tuto knížku kladně, ale mě tak strašně nebavila, že jsem nedočetl.

kalache
06.10.2014 4 z 5

Byl jsem příjemně překvapen.....

gruno
01.02.2014 5 z 5

Výborná knižka! Vela som od nej nečakal, ale Mr. Marco my teda vytrel zrak, poriadne. Skvelý úvod do ságy.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Šakal z Naru 1 v seznamech

v Právě čtených1x