Tvoříme ve vintage stylu přehled

Tvoříme ve vintage stylu https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/279254/bmid_tvorime-ve-vintage-stylu-Saf-279254.jpg 5 5 5

Vintage styl – ať už jde o bytové doplňky, nábytek, dekorace, módu nebo šperky – se v poslední době dostává do módy. Vznikají i speciální obchody zaměřující se na prodej výrobků v tomto stylu. Protože však tyhle věci nebývají zrovna nejlevnější, má řada lidí snahu vyrobit si je sama – a k tomu jim má pomoci právě tato knížka. Napodobit něco z éry našich babiček a prababiček přitom není zas tak obtížné, materiály existují, takže jde především o nápad a jeho provedení. Vintage styl není kopírováním starých věcí, ale kreativním ztvárněním starých motivů tak, aby se líbily a vyhovovaly současným podmínkám. Zkušená autorka a výtvarnice se o to pokusila a vytvořila 20 vkusných nápaditých dárků, dekorací, šperků a bytových doplňků ze dřeva, papíru, látek, drátků a korálků nebo plsti, které mají nezaměnitelnou poetiku, a dýchá z nich kouzlo starých časů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tvoříme ve vintage stylu. Přihlašte se a napište ho.

Atanone
09.02.2024 4 z 5

Zakoupila jsem kamarádce k narozeninám a předpokládám, že obsah pro ni bude z 99% užitečný. Návody vypadají fajn a člověk by šel hned stříhat, šít a lepit. Mňam.

Kamiliana
21.10.2015 4 z 5

Návody na dekorace, srdíčka, přání, ozdobná ramínka, krabičky... Pokud máte big shot, vše je jednoduché. Já ho nemám, takže pro mě je tato kniha spíše inspirací na vlastní tvoření.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tvoříme ve vintage stylu v seznamech