Tvoříme pro děti přehled

Tvoříme pro děti
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518037/bmid_tvorime-pro-deti-BgT-518037.jpg 5 1 1

Nechte se inspirovat dvaceti originálními nápady na vyrábění pro děti i s dětmi! Tato kniha vám nabízí způsob, jak dětem nabídnout hračky, hry a ozdoby, které budou jedinečné a které vyrobíte přesně podle jejich přání a vkusu. Zkuste třeba roztomilé medvídky z buráků, něžnou panenku, tajemnou svítící věž nebo hromadu nejedlého jídla, které si děti užijí při oblíbených hrách v kuchyňkách. Mimo to se naučíte míchat domácí modelínu, suché i tekuté křídy a pro malé parádnice můžete vytvořit půvabnou květinovou čelenku nebo přenést na tričko obrázek, který si vaše ratolesti oblíbily.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tvoříme pro děti. Přihlašte se a napište ho.

5256
05.12.2023 5 z 5

Velmi hezká kniha, jak obsahově, tak i graficky. Vyzkoušela jsem přenos obrázků na triko pomocí termotransferovací tužky. Šití panenky podle střihu paní Brýdové. Oceňuji krásný, jednoduchý návod, krok po kroku. Ještě se chystám na roztomilé medvídky z oříšků, výrobu domácí modelíny a výrobu "jídla" do dětské kuchyňky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tvoříme pro děti v seznamech