Tumbo z mysu Dobrej Nádeje přehled

Tumbo z mysu Dobrej Nádeje https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200576/bmid_tumbo-z-mysu-dobrej-nadeje-200576.jpg 5 14 14

Tumbo série

Tumbo obyčajný čierny chlapec z Juhoafrickej republiky, ktorý utiekol pred neľudskými zákonmi svojej vlasti sa skryl na lodi. Tento osudný krok sa stal jeho začiatkom dlhej série dobrodružstiev na rôznych miestach sveta. Súborné vydanie, ktoré obsahuje knihy "Tumbo z mysu Dobrej Nádeje" a "Tumbo nikdy nesklame".

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Mladé letá

Tumbo z Przyladka dobrej Nadziei / Tumbo nigdy nie zazna spokoju

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tumbo z mysu Dobrej Nádeje. Přihlašte se a napište ho.

zahadum
19.02.2014 5 z 5

Kedysi v detstve jedna z mojich najúžasnejších kníh...myslím si,že je stála atraktívna a páčila by sa dnešným mladým :)) ale som naivný však ?

Ivan F
31.08.2013 5 z 5

Jedna z najlepších kníh pre deti. Síce trochu smutná, no veľmi ľudská. Prečítal som si ju aj v dospelosti a nestratila to nehmotné čaro, ktoré ma v detstve silno oslovilo. Síce pohľadom dospelého som videl nedostatky, ktoré detskými očami nemožno vidieť, no ľudskosť a dobrodružstvo v knihe ich vysoko vysoko prevyšujú. Parádny príbeh pre hladnú detskú čitateľskú dušičku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tumbo z mysu Dobrej Nádeje v seznamech

v dalších seznamech1x