Trpela som potichu přehled

Trpela som potichu
https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182949/trpela-som-potichu-0Yz-182949.jpg 3 6 6

Skutočný príbeh Slovenky, ktorá šla šťastiu oproti. Do Švédska O žene, ktorá odstrihla minulosť, aby našla budúcnosť. Keď sa musíte spoliehať len na vlastné sily, keď jedinou možnosťou je vytrhať korene a opustiť všetko, čo ste mali radi, rodinu, priateľov, svoje mesto, keď vyhliadky na budúcnosť nie sú ružové – jediné, čím ste si istí, je láska... Na chvíľu.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trpela som potichu. Přihlašte se a napište ho.

Ms.Iris
22.06.2015 4 z 5

Toto je ten typ knihy, ktorý ma nakopne, dodá mi silu a vieru že keď človek chce, tak dokáže veľa. ;-)

modranka
08.10.2014 2 z 5

Dlho som premýšľala kto má byť cieľová skupina čitateľov. Príbeh je vlastne pamäťou 70-ročnej ženy, ktorá sa rozhodla v revolučných rokoch 68/69 minulého storočia prchnúť za hranice svojej vlasti. Kniha je zostavená zo štyroch častí a každá časť zahŕňa prelomovú časť života pani Mariky. Text je písaný voľným štýlom v prvej osobe, čítal sa ľahko, ale mrzí ma, že bol napísaný veľmi tendenčne - to znamená, že bol zameraný výhradne na jej osobu. Pritom akosi zabudla na sebareflexiu. Nepáčilo sa mi, že manžela z príbehu len tak odkopla. Život synov akoby sa jej ani netýkal. Z tohto príbehu na mňa hlavná postava pôsobila veľmi sebecky a hoci sa snažila pani Marika čitateľa presvedčiť, že je výborná ženská, MŇA nepresvedčila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Trpela som potichu v seznamech

Autorovy knížky

2013  67%Trpela som potichu