Trofej přehled

Trofej https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/489960/bmid_trofej-3oy-489960.jpg 4 42 42

Neměl by mrtvý manžel zůstat mrtvý? Lila Ridgefieldová žije se svým mužem, profesorem Aaronem, nerušený život v idylickém univerzitním městečku. Ne vše je ale tím, čím se na první pohled být zdá, a ani Lila není ženou, za kterou ji ostatní považují… Nejprve zmizí mladá studentka. Brzy nato i Aaron. Posléze vyplouvá na povrch, že pohřešovaná dívka je ve skutečnosti už třetí v řadě za posledních pár let a oba případy přikrývá mnohem zlověstnější stín. Souvislosti jsou nejasné a městečko je na nohou. Všichni se strachují o osud oblíbeného profesora. Všichni, kromě jeho manželky, která byla poslední, kdo viděl jeho tělo. Kam se však podělo?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Metafora

Pretty Little Wife , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trofej. Přihlašte se a napište ho.

kathla
11.04.2024 3 z 5

Poněkud rozvláčné dílo, do kterého jsem se ne a ne začíst. Až v poslední čtvrtině mne to vtáhlo a nakonec i dost překvapilo, jak se děj vyvinul.

Péťa1950
02.10.2022 4 z 5

Hra mezi paragrafy, kterou rozvíjejí právnička a vyšetřovatelka. Kdo je vítěz? To si musíte rozhodnout po přečtení. Znáte opravdu lidi ve své blízkosti?

ArwenAragorn
22.07.2022

Tak lituji, do knížky jsem se nemohla začíst, po sedmdesáti stránkách bez hodnocení odkládám.

Knižní novinky (8. týden)

20.02.2022

Kniha Trofej v seznamech