Trestající smrt přehled

Trestající smrt
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536766/bmid_trestajici-smrt-6623a177263de.jpg 4 12 12

Jarda Motl série

Detektiv Berka série

16. díl

Slunečné páteční odpoledne slibuje, že si Berka bude moci konečně jednou se svojí Lucií užít společný víkend, protože Luciina svatební agentura Šťastný start nemá na programu žádnou svatbu a Berkovu mordpartu zase nečeká žádný čerstvý mord. Jenže Berku vyvede z omylu jeho starý „zákazník“ ještě z dob socialismu a nyní přítel Josef Chudárek, v odborných kruzích známý kdysi jako Pepan Otevřito. Při své pravidelné procházce podél řeky Svratky totiž narazil na mrtvolu. A nebyla to jen obyčejná oběť. Šlo o majitele před lety zkrachovalé kampeličky, nyní vlastníka a šéfa čerstvě zkrachovalého dodavatele energií, firmy Moravian Top Power, navíc kandidáta na ministra v nové vládě. Berkovi je ihned jasné, že volný víkend bude muset oželet…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Trestající smrt. Přihlašte se a napište ho.

Marla
03.06.2024 3 z 5

Tento díl byl za mě nějaký nudný. Případ se trochu ztratil v přemíře politiky a pak mě uzemnila osoba štíhlé, leč boubelaté postavy. Asi si dám od Berkovy mordparty trochu oddych.

ivoiro
10.09.2023 5 z 5

Pro mně naprosto skvělé čtení. Netrpělivě vždy hledám další díl.

Dany58
30.04.2023 2 z 5

Nějak se mi přestává tato série líbit. Květnatá řeč Standy, vtipy a smích policistů nad mrtvolou, a nejlepší paní byla "štíhlé, leč boubelaté postavy". Tak to už opravdu nevím, co si mám myslet. Další knihy už nebudu kupovat.

Vychází Kouzlo všité do šatů a další knižní novinky (45. týden)

04.11.2022

Kniha Trestající smrt v seznamech