Továrna na vafle přehled

Továrna na vafle
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396704/bmid_tovarna-na-vafle-jSy-396704.jpg 3 148 148

V továrně na vafle vládne čilý ruch, vše běží v zajetých kolejích, vafle přijíždějí na páse a ženské je balí do krabic... Pak ale přichází narušitel! Arka Narovski – vysoký, charismatický, tajuplný. Atmosféra v továrně rázem začne houstnout a výroba tuhnout jako vafle v peci. Podvratná činnost nového zaměstnance vyústí ve stávku, zastavení výroby, dokonce i požár továrny. Lze napravit napáchané škody a rozjet se znovu po starých kolejích? Nebo je stav nenávratný? Nadčasový román o tom, jak snadno lze oklamat masy, ale také o touze nechat se mást.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Plus

De wafelfabriek , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Továrna na vafle. Přihlašte se a napište ho.

MiskaMa
05.03.2024 5 z 5

Továrna na vafle je čtivá a zajímavá knížka. Už podle názvu se příběh odehrává v továrně a popisuje menší kolektiv, který tady pracuje, jejich vztahy mezi sebou a jakýsi zaběhlý systém. Do továrny však přichází nový pracovník, tajemný Arka, který využije svého charisma a zaběhlý stereotyp je ten tam.

Děsivá ukázka toho, jak se lidé bezhlavě nechají strhnout jedincem. 4*

grizlinka
06.08.2023 4 z 5

Zajímavá kniha, až lehce děsivá jak jednoduše se lidé nechají strhnout k nelogickému chování. Četla se dobře.

popeluška
28.02.2023 5 z 5

Kniha se četla velmi dobře. Líbila se mi, hodně zajímavá kniha....vůbec jsem to nečekala :-)

Knižní novinky (27. srpna - 9. září)

27.08.2018

"Lidi nemají žádnou paměť. I když se jim teď něco nelíbí, příští týden na to zapomenou, nebo si mezitím zvyknou. Lidi si zvyknou na všechno."

"Vzrušení, soucit, takové pocity časem zmizí, stejně jako se vždycky uklidní bouře."

"To je ze všech strachů ten největší: strach, že nám uteče něco, co zažije zbytek skupiny. Strach zůstat pozadu."

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Továrna na vafle v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x